Pożyczka pozabankowa na samochód.
Kredyty Pozabakowe

Pożyczka pozabankowa na samochód.

W zgiełku dnia codziennego dobrze jest mieć auto lub inny środek transportu, który jest po prostu konieczny, czy z powodu dojazdu do pracy lub w celu zrobienia zakupów na weekend. Auto jest dla większości ludzi po prostu koniecznością.

Skąd, ale wziąć potrzebną gotówkę w przypadku, kiedy brakuje nam funduszy na nowe auto? Możliwości jest obecnie kilka. Jednym z możliwych rozwiązań jest leasing. Który możemy zaliczyć do innych kategorii. Możecie się również zdecydować na pożyczkę bankową. A w następnej kolejności jest dla Nas specjalna Pożyczka na auto z nie bankowego sektora.

Ta pożyczka jest interesująca szczególnie dla klientów, którzy już mają kredyt lub są na przykład w rejestrze BIK. Wpis do rejestru nie oznacza całkowitego zablokowanie możliwości pożyczenia pieniędzy. W sektorze bankowym jest to wielki problem i w większości banków odwrócą się do Was plecami. Dlatego tutaj istnieje możliwość skorzystania z nie bankowego sektora, gdzie wpis do rejestru nie jest problemem.

Jeśli zdecydujecie się na Pożyczkę na samochód, musicie złożyć odpowiednie dokumenty, które potwierdzą zakup samochodu. Następnie musicie spełnić kilka innych warunków. Okres spłaty do 84 miesięcy. Rok produkcji zakupionego samochodu może być nie starszy niż 2004 roku. Należy być osobą pełnoletnią. Należy wykazać regularne dochody.

Pożyczka ta posiada również same udogodnienia. Do głównych należy szybkość załatwienia i zatwierdzenia. Nie ma żadnych wcześniejszych opłat. Wysokość tej pożyczki wynosi od 5 000 zł do 30 000 zł. Przy czym RRSO zmienia się: RRSO jest na 84 miesiące (23,12%), na 60 miesięcy (26,31%), na 40 miesięcy (30,87%) i na 25 miesięcy (32,46%), przy wykorzystaniu pożyczki do ostatniego dnia w miesiącu i spłacie raty do 15 dnia w miesiącu.

Dane są tylko orientacyjne, warunki określa konkretna spółka.

U większych i lepszych firm możecie liczyć na inne nadstandartowe usługi, jak na przykład: ubezpieczenie w razie niemożności spłacenia i inne.

Post Comment