Czyszczenie BIK  i poprawienie historii kredytowej jest możliwe!
Poradnik Kredytowy

Czyszczenie BIK i poprawienie historii kredytowej jest możliwe!

Pomoc w czyszczeniu BIK i innych rejestrów osób zadłużonych jest usługą skierowaną do klientów, w których historii kredytowej nastąpiły niegdyś zawirowania w postaci problemu ze spłatą kredytów i zostały one wpisane do któregoś z rejestrów zadłużonych takich jak : BIK, BIG, KRD lub innego podobnego rejestru klientów nierzetelnych.

Podstawowym warunkiem rozpoczęcia działań w kierunku czyszczenia BIK i innych rejestrów jest spłata zobowiązań, z tytułu którego widnieje zapis w rejestrze zadłużonych.  Bez znaczenia jest czy spłata nastąpiła dobrowolnie czy w następstwie egzekucji czy też windykacji lub umorzenia. Ważne jest , aby zobowiązanie uzyskało status „zamknięty”.

Sprawdź znajdujące się w naszej ofercie kredyty oddłużeniowe pod zastaw nieruchomości.

Jeśli nie jesteś pewien, z jakiego tytułu zostałeś wpisany do rejestru zadłużonych – pozwól nam w Twoim imieniu ocenić to starannie i rzetelnie.  Sprawdzimy podstawę prawną istniejącego wpisu do rejestru zadłużonych, weryfikując możliwość usunięcia każdego z wpisów z BIK, po czym dołożymy wszelkich starań, aby wykreślić istniejący wpis z BIK i innych rejestrów.

 

 

Post Comment